تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۶:۳۵ کد مطلب 105002

همراه با مسافران ریو (۶) ؛ احسان روزبهانی

احسان روزبهانی، نماینده ایران در لیگ حرفه ای بوکس، اولین ورزشکاری بود که موفق شد جواز حضور در المپیک ریو را برای کاروان المپیک ایران کسب کند. گروه ورزشی مشرق – تا کنون ۴۴ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که احسان روزبهانی (۲۸ ساله) بوکسور کشورمان […]

احسان روزبهانی، نماینده ایران در لیگ حرفه ای بوکس، اولین ورزشکاری بود که موفق شد جواز حضور در المپیک ریو را برای کاروان المپیک ایران کسب کند.

گروه ورزشی مشرق – تا کنون ۴۴ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که احسان روزبهانی (۲۸ ساله) بوکسور کشورمان یکی از آنهاست.
همراه با مسافران ریو (6) ؛ احسان روزبهانی

لیگ حرفه ای بوکس جهان میان ۸ بوکسور برتر جهان در هر وزن برگزار می شود و احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در این رقابت هاست. وی موفق شد با درخشش در لیگ حرفه ای بوکس به صورت مستقیم سهمیه المپیک ریو را کسب کند.

همراه با مسافران ریو (6) ؛ احسان روزبهانی

احسان روزبهانی دارنده نشان برنز بازی‌های آسیایی اینچئون در وزن ۸۱- کیلوگرم در دور چهارم مبارزات بوکس حرفه‌ای جهان که در صوفیه بلغارستان با حضور بهترین‌های جهان و زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس آماتور برگزار شد، برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل به مصاف حریف آفریقایی خود رفت با شکست این حریف سهمیه المپیک برزیل را کسب کرد.

همراه با مسافران ریو (6) ؛ احسان روزبهانی

بوکسور المپیکی کشورمان که سابقه حضور در المپیک لندن و ناکامی در رینگ لندن را هم در کارنامه دارد، در ریو به دنبال کسب مدال المپیک و تکمیل کردن ویترین افتخارات خود می باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: