تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۹ کد مطلب 105021

دستگیری کلاهبردار یک میلیارد تومانی در فرودگاه

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری فردی که ۱۰ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود در شهرستان بندرعباس خبر داد  به گزارش مشرق به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ “علی اصغر خرم روی” اظهار داشت: در پی دریافت پرونده ای مبنی بر اینکه فردی با وعده فروش گوشی تلفن همراه، […]

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری فردی که ۱۰ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود در شهرستان بندرعباس خبر داد

 به گزارش مشرق به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ “علی اصغر خرم روی” اظهار داشت: در پی دریافت پرونده ای مبنی بر اینکه فردی با وعده فروش گوشی تلفن همراه، مبلغ ۲۰ میلیون تومان از شاکی کلاهبرداری کرده، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی احتمال وقوع موارد دیگر کلاهبرداری توسط متهم متصور بود که در طی رسیدگی به پرونده، ۶ نفر دیگر شناسایی شدند که متهم به روش های مختلف از آنان کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ خرم روی اذعان داشت: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با تلاش شبانه روزی، متهم پرونده در حالی که قصد خروج از کشور را داشت در فرودگاه بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه اتهامی بود که پس از مواجهه با دلایل و مستندات لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال از مالباختگان اعتراف کرد و  پس از تشکیل پرونده روانه زندان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان از عموم شهروندان خواست: در هنگام معاملات توجه بیشتری داشته باشند، ازصحت اسناد ارائه شده توسط فروشندگان اطمینان پیدا کنند و در تنظیم قراردادها کلیه قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کرده و ضمن حفظ هوشیاری مانع رسیدن افراد شیاد به نیت پلیدشان شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: