تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۷ کد مطلب 105047

اعلام وزنه برداران المپیکی ۳ هفته قبل از اعزام به ریو

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از اعلام ترکیب نهایی نفرات اعزامی به المپیک ریو در فاصله ۳ هفته مانده به آغاز این مسابقات خبر داد. به گزارش مشرق، شورای عالی فنی وزنه‌برداری سرانجام تصمیمش را گرفت و پس از ارزیابی عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا به ۹ وزنه‌بردار مجوز حضور در جام فجر و اردوی […]

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از اعلام ترکیب نهایی نفرات اعزامی به المپیک ریو در فاصله ۳ هفته مانده به آغاز این مسابقات خبر داد.

به گزارش مشرق، شورای عالی فنی وزنه‌برداری سرانجام تصمیمش را گرفت و پس از ارزیابی عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا به ۹ وزنه‌بردار مجوز حضور در جام فجر و اردوی بازی‌های المپیک ریو را داد.

با توجه به اینکه وزنه‌برداری ایران موفق به کسب ۵ سهمیه از ۶ سهمیه ممکن برای حضور در بازی‌های المپیک شده است از این تعداد عملا ۴ نفر شانسی برای همراهی تیم ملی در المپیک ریو را نخواهند داشت.

سجاد انوشیروانی، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری، درباره زمان اعلام ترکیب نهایی برای حضور در بازی‌های المپیک گفت: براساس عملکرد وزنه‌برداران در مسابقات قهرمانی آسیا و جام فجر و همچنین رکوردگیری که پیش از المپیک خواهیم داشت، ۳ هفته مانده به آغاز این مسابقات ترکیب نهایی اعلام خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: