تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۴ کد مطلب 105089

کیوسک های عکاسی تمام اتوماتیک در دفاتر پلیس+۱۰

دفاتر پلیس+۱۰برای سهولت تهیه مدارک مورد نیاز خدمات الکترونیکی به کیوسک های عکاسی تمام اتوماتیک مجهز شده اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: چندی است بسیاری از دفاتر پلیس+١٠ برای گرفتن عکس پرسنلى، به دستگاه های اتوماتیک عکاسی مجهز هستند. با توجه به کاربری آسان، عملکرد این دستگاه در دفاتر پلیس +١٠ […]

دفاتر پلیس+۱۰برای سهولت تهیه مدارک مورد نیاز خدمات الکترونیکی به کیوسک های عکاسی تمام اتوماتیک مجهز شده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: چندی است بسیاری از دفاتر پلیس+١٠ برای گرفتن عکس پرسنلى، به دستگاه های اتوماتیک عکاسی مجهز هستند.

با توجه به کاربری آسان، عملکرد این دستگاه در دفاتر پلیس +١٠ در تهران باعث افزایش رضایت عمومی شده است.

در دیگر کشورها مشابه این دستگاه ها به ویژه در ادارات پلیس و ایستگاه های مترو استفاده می شود.

عکس خارج شده از این دستگاه با مطابقت با استاندارد ایکائو (شرکت بین المللی پرواز و فرودگاه)، دارای کیفیت قابل قبول و مورد تایید ارگان های کشورى و بین المللی است.

متقاضی با قیمت ١٠ هزار تومان می تواند از خود عکس بگیرد و عکس مورد نظر خود را از بین ۳ عکس گرفته شده را انتخاب کند که پس از ٢٠ ثانیه عکس چاپ و تحویل می شود.

هم اکنون دفاتر پیشخوان دولت نیز شروع به ارائه خدمات عکسبرداری کرده اند که به روش مرسوم عکاسی و با قیمت های بیشتر انجام می شود.

در این روش عکس به صورت سنتی اجازه انتخاب عکس به متقاضی داده نمی شود و بدون تحویل اصل عکس به متقاضی نادیده روی کارت ملى تحویل خواهیم گرفت.

کیوسک های مذکور تنها در دفاتر پلیس +١٠ وجود دارند خبری از این دستگاه ها در شهرستان ها نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: