تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۰ کد مطلب 105148

میرزاجانپور: هفت فینال برای المپیکی شدن داریم

ملی‌پوش والیبال گفت: همه حریفان با قدرت به ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک می‌آیند و ما باید از همان ابتدا با قدرت حاضر شویم تا در ادامه به نتیجه‌ خوبی برسیم. به گزارش مشرق، مجتبی میرزاجانپور درباره ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک در ژاپن، اظها‌ر کرد: همه حریفان ما با قدرت به ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک می‌آیند. اولین حریف استرالیاست […]

ملی‌پوش والیبال گفت: همه حریفان با قدرت به ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک می‌آیند و ما باید از همان ابتدا با قدرت حاضر شویم تا در ادامه به نتیجه‌ خوبی برسیم.

به گزارش مشرق، مجتبی میرزاجانپور درباره ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک در ژاپن، اظها‌ر کرد: همه حریفان ما با قدرت به ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک می‌آیند. اولین حریف استرالیاست که دوره قبل باعث حذف ما شد. باید از همان شروع ر‌قا‌بت‌ها با قدرت حاضر شویم تا در ادامه هم به نتیجه‌ خوبی برسیم.

میرزاجانپور ا‌دا‌مه‌ داد: ما هفت بازی سخت داریم که همه آنها حکم فینال را برای ما دارند. باید برابر هر تیمی با سیستم مناسب بازی کنیم. این درست است که اگر فرانسه و یا لهستان را شکست بدهیم و آنها نتوانند به المپیک برسند کارمان در المپیک آسان‌تر می‌شود، اما هدف فعلی ما فقط المپیک است و درباره رفتن روی سکوی المپیک هم خدا بزرگ است.

او درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ‌ملی گفت: ما بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم. با دو بازی نمی‌توان به مسابقات رفت و باید با انجام بازی تدارکاتی در شرایط سخت مسابقه قرار بگیریم و با تیم‌های خوب بازی کنیم تا بتوانیم شکل بهتر و هماهنگ‌تری در زمین داشته باشیم.

ملی‌پوش والیبال درباره شرایط تیم ‌ملی گفت: خدا را شکر بدن‌های تمام بچه‌ها به فرم مورد نظر رسیده است و از لحاظ کار بدنسازی فشار کمتر شده است. همه خوب هستند و تقریبا به ۸۰ درصد آمادگی رسیده‌ایم. تا هفته‌ پیش از شرایطم راضی نبودم، اما الان راضی هستم.

میرزاجانپور در پایان گفت: هر بازیکنی باید تابع مربی خود باشد. ما حکم سرباز را داریم و هر مربی که بالای سرمان باشد باید تمرینها را با دل و جان انجام بدهیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: