تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۸ کد مطلب 105156

کاپیتان تراکتور مقابل استقلال غیر قانونی بازی کرد؟ +عکس

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: مهدی کیانی مشکلی برای همراهی تیم تراکتورسازی مقابل استقلال نداشته و در حال حاضر یک کارته است. به گزارش مشرق، در این باره که عنوان شده مهدی کیانی از ابتدای فصل جاری لیگ برتر ۵ کارت زرد دریافت کرده و نمی توانسته مقابل استقلال به میدان برود […]

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: مهدی کیانی مشکلی برای همراهی تیم تراکتورسازی مقابل استقلال نداشته و در حال حاضر یک کارته است.

به گزارش مشرق، در این باره که عنوان شده مهدی کیانی از ابتدای فصل جاری لیگ برتر ۵ کارت زرد دریافت کرده و نمی توانسته مقابل استقلال به میدان برود اظهار داشت: طبق آئین نامه سازمان لیگ کارتهای زرد پس از انتقال بازیکنی از یک باشگاه به باشگاه دیگر پاک می شود. تنها جرائمی که با بازیکن به باشگاه جدید منتقل می شود محرومیت ها هستند.

وی توضیح داد: مهدی کیانی چهار کارت زرد خود را در باشگاه گسترش فولاد تبریز دریافت کرد که پس از دریافت کارت سوم محرومیت یک جلسه ای خود را پشت سر گذاشت. کارت زرد چهارم او مقابل ذوب آهن بود که پس از آن در نیم فصل به تراکتور رفت. به این ترتیب کارت زرد آخر این بازیکن پاک شده محسوب می شود و کیانی با دریافت کارت مقابل ملوان در حال حاضر یک اخطاره است.
کاپیتان تراکتور مقابل استقلال غیر قانونی بازی کرد؟ +عکس

عضو سازمان لیگ اضافه کرد:اگر بازیکنی پس از دریافت کارت سوم به باشگاه جدید منتقل شود محرومیت خود را در باشگاه جدید به همراه خواهد داشت. اما در غیر این صورت هیچ مشکلی برای همراهی تیم جدید مشکلی وجود نخواهد داشت. از این رو حضور مهدی کیانی درترکیب تراکتورسازی کاملا قانونی و بدون اشکال بوده است.

براساس این گزارش از روز گذشته این شائبه به وجود آمده بود که مهدی کیانی پس از دریافت کارت زرد پنجم خود مقابل ملوان قادر به همراهی تراکتور مقابل استقلال نبوده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: