تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴ کد مطلب 105188

با استفاده از این گجت امنیت خود را تضمین کنید +عکس

ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که بخواهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیکان خود را از خطری که ما را تهدید می‌کند، مطلع کنیم.  به گزارش مشرق، برای چنین کاری اولین راهی که به ذهن می‌رسد این است که گوشی خود را از جیب بیرون آورده، شماره دوستان و آشنایان خود را گرفته و مساله […]

ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که بخواهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیکان خود را از خطری که ما را تهدید می‌کند، مطلع کنیم.

 به گزارش مشرق، برای چنین کاری اولین راهی که به ذهن می‌رسد این است که گوشی خود را از جیب بیرون آورده، شماره دوستان و آشنایان خود را گرفته و مساله را به آنها بگوییم. اما همین کار به ظاهر ساده در یک موقعیت غیرمعمولی می‌تواند یک دردسر بزرگ باشد.
 با استفاده از این گجت امنیت خود را تضمین کنید!

گجت Revolar، یک تگ کوچک و ساده است که می‌تواند به‌صورت بچ سینه، جاسوئیچی و… همیشه نزدیک شما باشد و در لحظه خطر، وظیفه اطلاع‌رسانی به نزدیکانتان را به‌عهده بگیرد. فقط کافی است در زمان لازم دو بار روی صفحه این گجت ضربه بزنید تا یک پیام متنی به افرادی که از قبل تعیین کرده‌اید، ارسال شود. همچنین Revolar موقعیت دقیق جغرافیایی شما را روی گوگل مپ نشان می‌دهد تا پیدا کردن شما برای دیگران راحت‌تر باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: