تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۸ کد مطلب 105227

پورموسوی: جام در اهواز می‌ماند

پورموسوی امیدوار است باز هم اتحاد خوزستان تشکیل شود تا این تیم بتواند قهرمان شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، سید سیروس پورموسوی در گفت و گو با “ورزش سه”، درباره بازی با پدیده گفت: پدیده تیم خیلی خوبی است و خوب بازی کرد، خوشحالیم آنها با تمام توان به میدان […]

پورموسوی امیدوار است باز هم اتحاد خوزستان تشکیل شود تا این تیم بتواند قهرمان شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، سید سیروس پورموسوی در گفت و گو با “ورزش سه”، درباره بازی با پدیده گفت: پدیده تیم خیلی خوبی است و خوب بازی کرد، خوشحالیم آنها با تمام توان به میدان آمدند که هر شائبه ای از بین برود. ما نیز به سه امتیاز نیاز داشتیم و بچه های ما با این پیروزی نشان دادندکه شخصیت برد و قهرمانی را دارند.


 مربی تیم استقلال خوزستان همچنین انگیزه شان از شروع مسابقات گفت: ما ابتدا برای تک رقمی شدن اماده شدیم و می خواستیم بهتر از دو سال قبل عمل کنیم اما هرچه بیشتر می گذشت فهمیدیم که توانایی بالانشینی و حتی قهرمانی را داریم.


وی درباره بازی با ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و در اسیا، جام حذفی و لیگ برتر نتیجه مناسب گرفته است، اما ما سراسر انگیزه ایم تا با برد قهرمان شویم. تمام تمرکزمان روی بازی خودمان است و نمی خواهیم به بازی های دیگر فکر کنیم. ما اگر این بازی را بتوانیم ببریم به امید خدا قهرمان می شویم.


پورموسوی در انتها نیز از خوزستانی ها برا بازی انتهایی دعوت کرد و گفت: در چند بازی اخیر هواداران فولاد، استقلال اهواز همراه با هواداران تیممان متحد شده اند تا قهرمان شویم. اتحاد خوزستان برای قهرمانی استقلال خوزستان قطعا جواب خواهد داد و ما می خواهیم جام در اهواز بماند. امیدوارم تمام خوزستانی ها برای ین دیدار مهم و فینال به ورزشگاه بیایند و جوانان خودشان را حمایت کنند.


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: