تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۱ کد مطلب 105229

آیپد Air 3 با رم ۳ گیگابایتی و چیپست A10X در راه است

اپل با رونمایی از آیپد پرو، تمرکز بیشتری بر نمایشگر و مشخصات دوربین داشت. اما این رونمایی، باعث شد که بسیاری این حدس را بزنند که ممکن است که اپل دیگر آیپد ایر را تولید نکند، بخصوص که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۱۴ ارایه شده است. حالا کاربران چینی خبر داده‌اند که آیپد Air […]

اپل با رونمایی از آیپد پرو، تمرکز بیشتری بر نمایشگر و مشخصات دوربین داشت. اما این رونمایی، باعث شد که بسیاری این حدس را بزنند که ممکن است که اپل دیگر آیپد ایر را تولید نکند، بخصوص که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۱۴ ارایه شده است. حالا کاربران چینی خبر داده‌اند که آیپد Air 3 عرضه خواهد شد.

آیپد Air 3 با رم ۳ گیگابایتی و چیپست A10X در راه است به گزارش مشرق، آیپد پرو ۹.۷ اینچی با همه خوبی‌هایی که داشت، افزایش رم نداشت و اپل به بهینه‌سازی نرم‌افزاری برای آن اکتفا کرد. اما حال بنظر می‌رسد که اپل به فکر ارتقای رم در تبلت‌های خود است. اما اپل چیپست‌های A8X خود را معرفی کرده است و احتمال زیادی وجود دارد که آیپد Air 3 دارای چیپست A10X باشد.
 
اگر عملکرد را در نظر بگیریم، چیپست A10X و رم ۳ گیگابایتی، آیپد Air 3 را بسیار جذاب می‌کند. از آنجایی که تبلت‌های ۹.۷ اینچی، محبوب‌ترین تبلت‌های اپل هستند، آپگرید آیپد Air، برای مشتریان خبری جذاب خواهد بود.

منبع: آی‌تی‌رسان

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: