تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۰ کد مطلب 105231

بزرگداشت شهدای مدافع حرم مازندران برگزار شد

همایش بزرگداشت شهدای مدافع حرم مازندران، صبح امروز همزمان با روز پاسدار در کنار جوار شهدای گمنام در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم مازندران و یاد و خاطره ۱۳ شهید مازندرانی خان طومان صبح امروز با حضور فرماندهان لشکری و کشوری و […]

همایش بزرگداشت شهدای مدافع حرم مازندران، صبح امروز همزمان با روز پاسدار در کنار جوار شهدای گمنام در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم مازندران و یاد و خاطره ۱۳ شهید مازندرانی خان طومان صبح امروز با حضور فرماندهان لشکری و کشوری و خانواده شهدای مدافع حرم در حسینیه عاشقان کربلای ساری در حال برگزاری است.

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی، فرمانده سپاه کربلا مازندران در این مراسم با قدردانی از شور و نشاط مردم در استقبال از شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: عطر شهادت فرزندان غیور مازندرانی این بار نه از خاک‌های تفتیده جنوب بلکه از خرابه‌های شام و صحرای حلب به مشام می‌رسد.

وی افزود: به مناسبت پاسداشت رشادت دلیرانه رزمندگان مدافع حرم حضرت زینب (س)، مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خان طومان در حسینیه عاشقان کربلای ساری با بدرقه از پیکر شهید قنبری در حال برگزاری است.

بابایی با اشاره به عزم غیورمردان دلاور استان مازندران در دفاع از حرم اهل بیت (ع) و حریم انقلاب اسلامی، بر لزوم گسترش فرهنگ جهاد و ایثار در جامعه تأکید کرد و گفت: حضور مردم حاضر در صحنه گرمابخش محفل شهدا خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: