تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۸ کد مطلب 105243

واکنش سردارسلامی به اشغال خان طومان

جانشین فرمانده سپاه با اشاره به وضعیت خان طومان گفت: قطعاتی که در روزهای اخیر توسط تکفیری‌ها اشغال شده در سوریه باز پس گرفته می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم تبین اندیشه‌های راهبردی مقام معظم رهبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص وضعیت خان طومان باید […]

جانشین فرمانده سپاه با اشاره به وضعیت خان طومان گفت: قطعاتی که در روزهای اخیر توسط تکفیری‌ها اشغال شده در سوریه باز پس گرفته می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم تبین اندیشه‌های راهبردی مقام معظم رهبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص وضعیت خان طومان باید گفته شود که این یک تغییر و تحول تاکتیکی است و اثر استراتژیک در مجموعه میدان ندارد.

وی افزود: ما در مجموع درباره وضعیت میدانی سوریه آینده مطمئنی را سراغ داریم. ما نظام سوریه را بخشی از جبهه مقاومت و متعلق به خودمان می‌دانیم و بر اوضاع کاملا مسلط هستیم و این تغییر تاکتیکی کوچک نمی‌تواند اثری بر صحنه جغرافیایی نبرد بزرگ داشته باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: هعر چند تلاش می‌شود این قطعاتی که در روزهای اخیر تکفیری‌ها اشغال کردند، بازپس گرفته شود.

وی پیرامون توان جبهه مقاومت گفت: محور مقاومت از انسجام بالایی  نسبت به گذشته برخوردار است و حزب‌الله لبنان یک واقعیت دفاعی نیرومند در جهان اسلام است که امروز همه مسلمانان به وجود او افتخار می‌کنند.

سلامی گفت: جریانات فلسطینی، جهادی از کفایت بهتری نسبت به گذشته برخوردارند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: صحنه میدانی و سیاسی در سوریه ابدا مطابق میل سیاسی قدرت‌های مداخله‌گری چون آمریکا و اروپا ومتحدان منطقه‌ای آنها پیش نرفته است.

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: