تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷ کد مطلب 105244

مظلومی: من که از عملکرد تیم راضی هستم

سرمربی استقلال گفت: «ما همچنان به دنبال کسب جام هستیم و در این بین تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.» به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز مظلومی در خصوص دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: «ما بازی خوبی مقابل تراکتورسازی انجام دادیم و واقعا مستحق شکست نبودیم. فوتبال است و غیرقابل پیش بینی و این اتفاقات […]

سرمربی استقلال گفت: «ما همچنان به دنبال کسب جام هستیم و در این بین تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز مظلومی در خصوص دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: «ما بازی خوبی مقابل تراکتورسازی انجام دادیم و واقعا مستحق شکست نبودیم. فوتبال است و غیرقابل پیش بینی و این اتفاقات هم رخ می دهد.»

وی ادامه داد: «گل هایی که دریافت کردیم روی اشتباهات فردی بود. من بعد از بازی آن قدر ناراحت بودیم که تا صبح خوابم نبرد. شاید باورتان نشود کلی پیامک برایم آمد که هواداران استقلال بابت این باخت ناراحت بودند. من از آنها معذرت خواهی می کنم.»

مظلومی افزود: «ما یک بازی دیگر در لیگ داریم. به دنبال پیروزی در آن بازی هستیم تا سهمیه را قطعی کنیم. شاید اتفاقاتی در هفته آخر بیفتد که به سود ما تمام شود.»

سرمربی استقلال در پایان گفت: «من از عملکرد بازیکنان راضی هستم. آنها تمام تلاش خود را انجام دادند. ما همچنان به دنبال کسب جام هستیم و در این بین تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: