تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۷ کد مطلب 105256

آشنا نبودن با خودروی "بی ام و" زورگیران را به دام انداخت!

زورگیران خشن که بعد زورگیری از پسر نوجوانی قصد فرار با خودروی “بی ام و” را داشتند به دلیل آشنا نبودن با خودور متوقف شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، ساعت ۱۷:۱۵ هفتم اردیبهشت مأمور انتظامی کلانتری ۱۳۲ نبرد هنگام گشت‌زنی در خیابان مسلم در جریان زورگیری از پسر نوجوانی در کوچه ۱۸ این خیابان […]

زورگیران خشن که بعد زورگیری از پسر نوجوانی قصد فرار با خودروی “بی ام و” را داشتند به دلیل آشنا نبودن با خودور متوقف شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، ساعت ۱۷:۱۵ هفتم اردیبهشت مأمور انتظامی کلانتری ۱۳۲ نبرد هنگام گشت‌زنی در خیابان مسلم در جریان زورگیری از پسر نوجوانی در کوچه ۱۸ این خیابان قرار گرفت که به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شد اما ۳زورگیر جوان با رها کردن متورسیکلتشان پیاده پا به فرار گذاشتد، چند متر جلوتر سه سارق خشن با تهدید چاقو راننده خودروی بی ام وی قرمز رنگی را از ماشینش پیاده کردند و سوار بر خودرو بی ام و شدند اما این بار نیز چند متر جلوتر به این دلیل که نتوانسته بودند خودرو را برانند، متوقف شده بودند.

یکی از زورگیران با خارج شدن از خوررو و با تهدید راننده بی ام و، وی را مجبور به راندن خودرو کرده بود که در یک لحظه راننده موفق به فرار از دست زورگیران شده بود و در نهایت سه زورگیر خشن که قصد حمله به مأمور انتظامی را داشتند با شلیک هوایی پلیس زمین‌گیر و بازداشت شدند.

با انتقال سه متهم این پرونده به اداره پلیس آگاهی تهران و بررسی سوابق آنها مشخص شد که این متهمان سابقه زورگیری از یک مرد معلول زیر پل خاوران را نیز دارند که به دستور بازپرس ویژه سرقت، سه سارق زورگیر برای بررسی دیگر جرایم احتمالی و تحقیقات در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: