تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۳ کد مطلب 105258

تقاضای غرامت باشگاه میلان از شهرداری مونیخ

وکلای باشگاه میلان خواستار پرداخت غرامت از سوی شهرداری مونیخ شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، نه سال پیش در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۰۷ آث میلان ایتالیا در دور برگشت مرحله یک‌چهارم پایانی چمپیونزلیگ با نتیجه ۲ بر ۰ از سد بایرن مونیخ بگذرد و به دور بعدی این تورنمنت صعود […]

وکلای باشگاه میلان خواستار پرداخت غرامت از سوی شهرداری مونیخ شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، نه سال پیش در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۰۷ آث میلان ایتالیا در دور برگشت مرحله یک‌چهارم پایانی چمپیونزلیگ با نتیجه ۲ بر ۰ از سد بایرن مونیخ بگذرد و به دور بعدی این تورنمنت صعود کند.

آن زمان بازیکنان رقیب ایتالیایی با پیراهن‌هایی وارد میدان آلیانس آرنا شده بودند که روی آن برای یک شبکه شرط‌بندی ورزشی تبلیغ شده بود؛ این در حالی بود که قبل از آن شهرداری مونیخ اینگونه تبلیغات را ممنوع اعلام کرده و برای آن ۱۰۰۰۰۰ یورو جریمه در نظر گرفته بود.

 

 

 

 

از همین‌رو، کار باشگاه میلان در آلمان به دادگاه کشید و به پرداخت این مبلغ محکوم شدند، اما در دفاع از خود مصرانه بر این نکته تاکید می‌کردند که در مقررات دیوان عالی اروپا ممنوع بودن اینگونه تبلیغات از اعتباری برخوردار نیست.

تکاپوی حقوقی این باشگاه ایتالیایی در نهایت در سال ۲۰۱۱ شکست خورد؛ با این حال آنها تسلیم نشدند و وکلایشان با تاکید بر اینکه این ممنوعیت در تضاد با حقوق اتحادیه اروپاست، بارها به این رأی اعتراض کرده و از دیوان عالی این قاره تقاضای بازنگری نمودند.

آنها با تاکید بر اینکه درمورد مقررات مربوط به شبکه‌های خصوصی یا عمومی و مربوط به خود باشگاه‌ها تفاوت‌هایی در تبصره‌های قانونی وجود دارد خواهان بازپس‌گرفتن نیمی از رقم جریمه‌ای که به شهرداری مونیخ پرداخت شده بوده هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: