تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۹ کد مطلب 105266

گوگل اخبار محلی را در خدمات خبر خود برجسته می‌کند

گوگل قصد دارد تغییراتی در بخش اخبار خود ایجاد کند و از همین امروز اخبار محلی را در میان اخبار به نمایش درآمده برای هر کاربر برجسته خواهد کرد.   به گزارش مشرق، گوگل از ۷۵ هزار منبع خبری برای به روزرسانی خود استفاده می کند، اما معمولا توجهی به سایت ها و بلاگ های […]

گوگل قصد دارد تغییراتی در بخش اخبار خود ایجاد کند و از همین امروز اخبار محلی را در میان اخبار به نمایش درآمده برای هر کاربر برجسته خواهد کرد.

  به گزارش مشرق، گوگل از ۷۵ هزار منبع خبری برای به روزرسانی خود استفاده می کند، اما معمولا توجهی به سایت ها و بلاگ های خبری محلی ندارد و حتی به سایت های محلی که می توانند در زمان وقوع یک رویداد خبری خاص منبع قابل اتکایی باشند کمتر لینک می دهد.
 
گوگل با افزودن یک برچسب منبع محلی به تمامی بخش خبری خود قصد دارد این وضعیت را تغییر دهد و این نوع اخبار را بر مبنای محل نشر دسته بندی کند. اخباری که به این شیوه دسته بندی شوند در وب و از طریق سیستم عامل های iOS  و  Android هم در دسترس خواهند بود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربران علاقمند قرار می دهند.
 
بخش اخبار گوگل یک وب‌گاه جمع‌آوری‌کننده اخبار از منابع مختلف توسط گوگل است. این وب‌گاه در سپتامبر ۲۰۰۲ تأسیس‌شد و ۲۸ زبان زندهٔ جهان را پشتیبانی می‌کند. اما زبان فارسی در جمع این ۲۸ زبان قرارندارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: