تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲ کد مطلب 105284

کارت زرد لیگ، باعث محرومیت در جام حذفی نمی شود

بازیکنان دو اخطاره دو تیم ذوب آهن و استقلال در صورتی که در هفته آخر لیگ برتر کارت زرد بگیرند بازهم از بازی فینال جام حذفی محروم نمی شوند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، با توجه به این که قرار است بعد از پایان لیگ برتر فینال جام حذفی برگزار شود […]

بازیکنان دو اخطاره دو تیم ذوب آهن و استقلال در صورتی که در هفته آخر لیگ برتر کارت زرد بگیرند بازهم از بازی فینال جام حذفی محروم نمی شوند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، با توجه به این که قرار است بعد از پایان لیگ برتر فینال جام حذفی برگزار شود این شائبه به وجود آمد که بازیکنانی که در هفته پایانی لیگ محروم شوند، محرومیت آنها در بازی فینال جام حذفی اعمال می شود. با این حال تنها در شرایطی بازیکنانی ممکن است از فینال جام حذفی محر وم شوند که در بازی هفته پایانی لیگ برتر کارت قرمز بگیرند و در غیر اینصورت محرومیت بازیکنان در لیگ در جام حذفی اعمال نخواهد شد.


سعید فتاحی عضو  کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در این باره به ورزش سه گفت: کارت زرد در لیگ باعث نمی شود بازیکنان در جام حذفی محروم شوند. تنها بازیکنانی که در هفته پایانی لیگ برتر از داور کارت قرمز بگیرند از بازی در فینال جام حذفی محروم می شوند.


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: