تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۷ کد مطلب 105286

داعش یک زن روس را اعدام‌کرد

در آخرین نسخه از مجله روسی داعش، تروریست ها مدعی شده اند یک زن روس را به جرم جاسوسی اعدام کرده اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، داعش از اعدام یک زن روس به جرم جاسوسی خبر داد. داعش مدعی شده است یک زن روس، که از نیروهای ویژه دولت این کشور بوده است، با نفوذ […]

در آخرین نسخه از مجله روسی داعش، تروریست ها مدعی شده اند یک زن روس را به جرم جاسوسی اعدام کرده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، داعش از اعدام یک زن روس به جرم جاسوسی خبر داد. داعش مدعی شده است یک زن روس، که از نیروهای ویژه دولت این کشور بوده است، با نفوذ به این گروه تروریستی باعث مرگ چندین نفر از عناصر آن شده است. 

بر اساس گزارش منتشر شده در جدیدترین شماره نشریه روسی داعش “ایستوک” ، “الویرا کاراویا” به مدت ۴ سال به عنوان یک جاسوس فعالیت کرده و در این مدت اطلاعات بسیاری از فعالیت های داعش در منطقه قفقاز، به دست دولت روسیه رسانده است.

در ادامه این گزارش آمده است مسئولان گروه تروریستی داعش چندین بار با او مصاحبه کرده بودند؛ اما وی هربار موفق شد آن ها را به بی گناهی خود متقاعد کند. با این حال داعش در نهایت توانست به حقیقت ماجرا پی ببرد و پس از اعتراف کاراویا، وی اعدام شد.

این زن- که هویتش از سوی روسیه تایید نشده است – اطلاعاتی در زمینه محل اختفا، فعالیت و نیروهای داعش به کرملین ارسال می کرده است.

در ادامه این مطلب این مجله داعشی آمده است: اولیرا پس از ازدواج با یک داعشی، او را با زهر به قتل رساند و به صورت غیر مستقیم نیز باعث مرگ ۷ عضو دیگر داعش شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: