تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۴ کد مطلب 105296

عاشق ۲۰۶ سوار سارق از آب درآمد +عکس

 در مورخه ۲۴ دی ۹۴ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأموران اعلام کرد که گوشی تلفن همراهش به شیوه کش‌روی از داخل کیف و در زمانی که بعنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ بوده، مورد سرقت قرار گرفته است.  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به شیوه کش روی […]

 در مورخه ۲۴ دی ۹۴ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأموران اعلام کرد که گوشی تلفن همراهش به شیوه کش‌روی از داخل کیف و در زمانی که بعنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ بوده، مورد سرقت قرار گرفته است.

 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به شیوه کش روی و به دستور شعبه ۱۴ بازپرسی دادسرای ناحیه ۲ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در فلکه صادقیه منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ مشکی مسافر سوار می کرد.
 
بنده بواسطه آنکه دیرم شده بود، سوار ۲۰۶ شده و در صندلی سرنشین ( صندلی جلو ) نشستم.
 
راننده با مسافر صندلی عقب در خصوص آگهی فروش خودروی خود که به گفته خودش در سایت دیوار آگهی کرده بود صحبت می کرد و به این بهانه شماره تماس خودش را به من و مسافر صندلی عقب داد.
 
در ادامه راه، من در حال بازی کردن با گوشی تلفن همراه خود بودم که راننده در خصوص گوشی تلفن همراهم چندین سؤال از من پرسید کرد؛ با توجه به ادامه سؤالات از سوی راننده خودرو، بنده به ناچار گوشی تلفن همراه خود را داخل کیف گذاشتم اما زمانی که از ماشین پیاده شدم ، متوجه شدم که گوشی داخل کیف نیست.
 
به تصور اینکه گوشی تلفن همراهم در داخل ۲۰۶ جای مانده با شماره تماس راننده تماس گرفتم تا به ایشان بگویم که گوشی تلفن همراه در داخل ماشین وی جا مانده اما در کمال تعجب، راننده تنها خندید و سپس گوشی را قطع و خاموش کرد.
 
 عاشق ۲۰۶ سوار سارق از آب درآمد +عکس

 
در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهم بنام هادی . الف ( متولد ۱۳۶۴ ) بعنوان یکی از مجرمین سابقه دار شدند.
 
با شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه نظام آباد و مراجعه کارآگاهان مشخص شد که هادی بواسطه انجام اقدامات مجرمانه از سوی خانواده اش طرد شده و هیچکدام از اعضای خانواده متهم با وی ارتباطی ندارند.
 
با شناسایی محل تردد متهم پرونده در خیابان آذربایجان، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی در مورخه ۵ اردیبهشت ۹۵ موفق به دستگیری متهم و توقیف خودرو ۲۰۶ وی شدند.
 
با دستگیری و انتقال متهم به پایگاه دوم پلیس آگاهی، وی صراحتا به دهها فقره سرقت از زنان جوان در پوشش طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج اعتراف کرد.
 
با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت از زنان جوان در پوشش طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج، کارآگاهان با بررسی پرونده های مشابه موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان شدند.
 
یکی از مالباختگان پس از حضور در پایگاه دوم آگاهی و شناسایی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در مورخه ۶ دی ۹۴ جلوی ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت بعنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ مشکی شدم که راننده آن در ادامه خودش را بنام تیام معرفی کرد.
 
این شخص در ادامه و با طرح دوستی، شماره تلفن همراه خودش را به من داد و با جلب اعتماد، پس از طی مسیری کوتاه از من درخواست کرد تا برای گرفتن دارو به داروخانه مراجعه نمایم.
 
بواسطه اعتمادی که در همین مدت زمان کوتاه به این شخص پیدا کرده بودم !!! کیف خود را داخل ماشین گذاشتم اما به محض پیاده شدن، راننده به سرعت از محل متواری شد و کیف دستی ام حاوی ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد، گوشی تلفن همراه و مدارک شناسایی و … را سرقت کرد.
 
مالباخته‌ای دیگر نیز در اظهاراتی مشابه به کارآگاهان گفت: متهم با طرح پیشنهاد ازدواج اعتماد مرا جلب و در دومین ملاقات کیف دستی حاوی ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد، گوشی تلفن همراه و … مرا سرقت کرد .
 
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اعتراف صریح متهم به انجام سرقت های مشابه از زنان جوان در پوشش طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگان که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در منطقه جنت آباد – خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: