تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۰ کد مطلب 105306

نرم‌افزار «وان‌ درایو» برای ویندوز ۱۰ بروز شد +دانلود

وان‌درایو سرویس فضای ابری مایکروسافت است که به شما امکان ذخیره‌سازی و دسترسی به فایل‌هایتان را از هرکجا می‌دهد. این اپلیکیشن به تازگی با بروزرسانی و تغییراتی همراه شده است.  به گزارش مشرق، مایکروسافت به تازگی یک بروزرسانی برای اپلیکیشن یونیورسال وان‌درایو برای ویندوز ۱۰ عرضه کرده است. خبر ارائه این آپدیت که در نسخه […]

وان‌درایو سرویس فضای ابری مایکروسافت است که به شما امکان ذخیره‌سازی و دسترسی به فایل‌هایتان را از هرکجا می‌دهد. این اپلیکیشن به تازگی با بروزرسانی و تغییراتی همراه شده است.

 به گزارش مشرق، مایکروسافت به تازگی یک بروزرسانی برای اپلیکیشن یونیورسال وان‌درایو برای ویندوز ۱۰ عرضه کرده است. خبر ارائه این آپدیت که در نسخه موبایل و دسکتاپ اعمال شده، برای اولین بار توسط حساب کاربری توییتر Deepak اعلام شد.

از جمله مواردی که در این بروزرسانی اعمال شده، می‌توان به تغییرات آیکون‌ها اشاره کرد. آیکون آلبوم تصاویر یکی از این موارد است که حالا با لوگو بخش تصاویر مایکروسافت یکی شده است. علاوه بر این، با ارائه آپدیت یاد شده، بخش ورود با Microsoft Passport در نسخه دسکتاپ با پوشش زیبایی بروز شده است.
 
همانطور که انتظار می‌رود، در آپدیت جدید اپلیکیشن وان‌درایو، چندین مورد از باگ‌های نسخه‌‌های قبل نیز رفع شده و نیز بهبودهایی هم در پایداری آن صورت گرفته است.

نرم‌افزا فوق را برای سیستم عامل ویندوز و ویندوزفون از لینک زیر دانلود کنید.

نرم‌افزار «وان‌ درایو» برای ویندوز 10 بروز شد +دانلود

منبع: زومیت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: