تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 105316

آغاز به کار مرکز نگهداری از دختران فراری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت مرکز نگهداری از دختران فراری درتهران خبر داد. به گزارش مشرق، علی ربیعی با اشاره به راه اندازی مراکز نگهداری دختران فراری،گفت: دختران فراری به دلایل مختلف دچار آسیب شده و اگر برای آنها برنامه ریزی نشود، مشکلات متعددی را تجربه خواهند کرد. وی افزود: برای کاهش آسیب‌های […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت مرکز نگهداری از دختران فراری درتهران خبر داد.

به گزارش مشرق، علی ربیعی با اشاره به راه اندازی مراکز نگهداری دختران فراری،گفت: دختران فراری به دلایل مختلف دچار آسیب شده و اگر برای آنها برنامه ریزی نشود، مشکلات متعددی را تجربه خواهند کرد.
 
وی افزود: برای کاهش آسیب‌های بیشتر دختران فراری قرار بود مرکزی برای  نگهداری از این دختران راه اندازی شود.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آغاز فعالیت‌ها نخستین مرکز نگهداری از دختران فراری خاطر نشان کرد: درماه مبارک رمضان سال گذشته قول راه اندازی مرکز نگهداری ازدختران فراری را داده بودم و خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده  این وعده اکنون عملیاتی شده و مرکز نگهداری دختران فراری کارش را آغاز کرده است.
 
ربیعی با تأکید برلزوم برنامه ریزی تمام نهاد‌های حمایتی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اظهارکرد: کنترل آسیب‌های اجتماعی و کاهش آسیب‌ها تنها وظیفه چند نهاد نیست و تمام دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌های خود را در این خصوص ارائه دهند.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه مسئولان دولت نسبت به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در کشور حساس شده و این می‌تواند سرآغازخوبی برای کنترل آسیب‌ها باشد.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اقدامات سازمان بهزیستی کشور برای کمک به زنان دچار آسیب،گفت: سازمان بهزیستی کشور طی سالهای اخیر توانسته دربخش مرتبط با آسیب‌های زنان موفق عمل کرده و اعتقاد ما این است که اگر بتوانیم آسیب‌های زنان را کاهش دهیم کنترل سایر آسیب‌ها آسانتر می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: