تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۷ کد مطلب 105329

دستگیری اشرار مسلح در فسا

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از دستگیری سه شرور مسلح در منطقه ششده و قره بلاغ آن شهرستان طی کمتر از ۴۸ ساعت بعداز ارتکاب جرم خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، علی شیبانیان در توضیح این خبر گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در منطقه قره‌بلاغ، بلافاصله […]

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از دستگیری سه شرور مسلح در منطقه ششده و قره بلاغ آن شهرستان طی کمتر از ۴۸ ساعت بعداز ارتکاب جرم خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، علی شیبانیان در توضیح این خبر گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در منطقه قره‌بلاغ، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند.

وی در ادامه گفت: با بررسی‌های به‌عمل آمده، مشخص شد دو نفر شرور مسلح، پس از تهدید و اخاذی، یکی از اهالی را با اسلحه مجروح و به سمت کوه‌های اطراف متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا افزود: به دلیل حساسیت موضوع بلافاصله اکیپی ویژه متشکل از ماموران زبده پلیس آگاهی و اطلاعات تشکیل و اقدامات فنی و اطلاعاتی آغاز و پس از شناسایی محل اختفاء متهمین در کوه‌های اطراف منطقه قره بلاغ، عملیات دستگیری آغاز شد.

شیبانیان با بیان اینکه اشرار پس از مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند، گفت: در این عملیات مسلحانه که چند ساعت به‌طول انجامید، به لطف خدا و تلاش جهادی ماموران، سه شرور به نام‌های “ع – ق”، “ج – ق” و “م – ص” دستگیر و دو قبضه اسلحه و ۴ فشنگ مربوطه از آنها کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا با اشاره به ابراز رضایت و خوشحالی اهالی منطقه ششده و قره بلاغ از این اقدام قاطع و مقتدرانه پلیس، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در برخورد با افرادی که باعث بروز نا امنی در جامعه می‌شوند از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و به مخلان نظم و امنیت اجازه جولان نمی‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: