تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۴ کد مطلب 105337

آغاز نام نویسی کلاس‌ اولی‌ها از خرداد

معاون مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نام نویسی کلاس اولی‌ها از خرداد آغاز می شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، رسول پاپایی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: نام نویسی  کلاس اولی‌ها از اول خرداد و سایر پایه‌های تحصیلی پس از پایان امتحانات مدارس آغاز خواهد شد. وی با اعلام […]

معاون مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نام نویسی کلاس اولی‌ها از خرداد آغاز می شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، رسول پاپایی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: نام نویسی  کلاس اولی‌ها از اول خرداد و سایر پایه‌های تحصیلی پس از پایان امتحانات مدارس آغاز خواهد شد.

وی با اعلام اینکه نام نویسی نهایی دانش‌آموزان اول دبستان منوط به ارائه شناسنامه سلامت است، گقت: پایگاه های تعیین شده ادرات آموزش و پرورش
طرح سنجش سلامت نوآموزان برای ورود به پایه اول دبستان را از اول خرداد آغاز می کنند.

پاپایی ادامه داد: نام نویسی تمام دانش‌آموزان و نوآموزان مدارس دولتی و غیردولتی و مراکز پیش‌دبستانی فقط در سناد (سامانه نام نویسی الکترونیکی دانش آموزان) انجام می‌شود.

وی افزود: دریافت هرگونه وجه و نیز اخذ تعهد مالی به استثنای وجوه مربوط به سنجش سلامت (ویژه پایه اول)، بیمه دانش‌آموزی و هزینه کتاب های درسی در مدارس دولتی ممنوع است.

پاپایی گفت: ماده ۱۱ قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش و آئین‌نامه مصوب آن صراحتا اعلام می کند دریافت کمک‌های مردمی مشروط به این است که در فصل نام نویسی دریافت نشود.

معاون مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش افزود: پذیرش دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی، شاهد و ایثارگران، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان، آموزش از راه دور و پیش‌ دبستانی بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه انجام می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: