تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۰ کد مطلب 105367

«فرانسه هم «ابوطالبی» را رد کرده است!»

هب گزارش میدان ۷۲ مهدی محمدی نوشت: دولت بسیار مراقب بوده خبر درز نکند اما خبرهایی هست که ظاهرا کشور فرانسه هم درخواست سفیری حمید ابوطالبی را رد کرده است، فرانسوی‌ها پیغام داده‌اند کسی را که امریکا نپذیرفته آنها هم نخواهند پذیرفت. به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از نسیم آنلاین، مهدی محمدی کارشناس […]

هب گزارش میدان ۷۲ مهدی محمدی نوشت: دولت بسیار مراقب بوده خبر درز نکند اما خبرهایی هست که ظاهرا کشور فرانسه هم درخواست سفیری حمید ابوطالبی را رد کرده است، فرانسوی‌ها پیغام داده‌اند کسی را که امریکا نپذیرفته آنها هم نخواهند پذیرفت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از نسیم آنلاین، مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی در مطلبی نوشت:

دولت بسیار مراقب بوده خبر درز نکند اما خبرهایی هست که ظاهرا کشور فرانسه هم درخواست سفارت حمید ابوطالبی را رد کرده است. فرانسوی ها پیغام داده اند کسی را که امریکا نپذیرفته آنها هم نخواهند پذیرفت.

این تازه ترین نمونه از اراده غرب برای بازآموزی مرزهای مجاز و خطوط قرمز خود به دولت روحانی است.

کسانی می گویند عجیب است که غربی ها این همه به دولت مطلوب خود در ایران سخت می گیرند. من اما عقیده دارم اساسا “مطلوبیت” تیم روحانی در غرب به این است که به نرم ها و خطوط قرمز غرب احترام بگذارد و در جهت آنها امتیاز بدهد والا، امریکایی ها نه برای روحانی و نه برای هیچ کس دیگر، “استاندارد”های خود را جابجا نمی کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: