تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۹ کد مطلب 105476

آماده‌باش پلیس راهور به خاطر تغییرات جوی

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اخطار هواشناسی گفت: تمامی نیروهای پلیس راهور برای کنترل راهها و جلوگیری از ترافیک در آماده باش قرار گرفتند. به گزارش مشرق، سرهنگ مراد مرادی گفت: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ برای سهولت و روان سازی تردد خودروها در معابر اصلی و جاده های […]

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اخطار هواشناسی گفت: تمامی نیروهای پلیس راهور برای کنترل راهها و جلوگیری از ترافیک در آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش مشرق، سرهنگ مراد مرادی گفت: ماموران پلیس راهور تهران بزرگ برای سهولت و روان سازی تردد خودروها در معابر اصلی و جاده های منتهی به پایتخت در محل های مناسب مستقر شده و در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: در هنگام بارندگی به خاطر ترافیک سنگین در بزرگراهها، ماموران پلیس راهور با تجهیزات کامل تلاش دارند خدمات ویژه ای به شهروندان ارائه کنند و از ایجاد گره های ترفیکی خودداری کنند.

سرهنگ مرادی به رانندگان توضیه کرد با توجه به پیش بینی بارندگی و کاهش دید افقی در این شرایط حتما قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی تصریح کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته با شهرداری تهران، ماموران پلیس راهور موظف شدند هرگونه آب گرفتگی را بلافاصله به ماموران خدمات شهری شهرداری اعلام کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: