تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۷ کد مطلب 105509

دیدار معاون وزیر خارجه آلمان با ظریف

معاون وزیر امور خارجه آلمان با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و درخصوص مسائل دوجانبه و منطقه رایزنی کرد. به گزارش مشرق، مارکوس ادرر معاون وزیر امور خارجه آلمان با محمد جواد ظریف دیدار و درباره مسائل دوجانبه و منطقه رایزنی کرد. وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به رایزنیهای مستمر سیاسی، اقتصادی، […]

معاون وزیر امور خارجه آلمان با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و درخصوص مسائل دوجانبه و منطقه رایزنی کرد.

دیدار معاون وزیر خارجه آلمان با ظریفبه گزارش مشرق، مارکوس ادرر معاون وزیر امور خارجه آلمان با محمد جواد ظریف دیدار و درباره مسائل دوجانبه و منطقه رایزنی کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به رایزنیهای مستمر سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و پارلمانی بین مقامات دو کشور ایران و آلمان خواستار فراهم ساختن تسهیلات مناسب برای ارتقای مبادلات رو به رشد اقتصادی تجاری و سرمایه گذاری بین دو کشور گردید.

ظریف آلمان را یکی از بازیگران مهم و فعال صحنه تحولات منطقه‌ای و بین المللی توصیف کرد و افزود آلمان به‌خلاف برخی از بازیگران اروپایی و غربی نسبت به واقعیتهای موجود در منطقه، نگاه منفی ندارد و این فاکتور مهمی برای بازیگران فرامنطقه‌ای به‌شمار می‌رود که به‌دنبال رویکردهای صلح‌آمیز و آرامش‌بخش برای برون‌رفت از بحران‌های منطقه می‌باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: