تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۷ کد مطلب 105520

شاگردان علیدوستی با شکسا آغاز کردند

تیم ملی نوجوانان ایران امروز در اولین دیدار خود از تورنمنت چهارجانبه چین در یک بازی نزدیک مقابل تیم زیر ۱۷ سال چین رفت و در نهایت این دیدار را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد. به گزارش مشرق، تیم ملی نوجوانان کشورمان که برای حضور در تورنمنت چهارجانبه به چین رفته بود. اولین […]

تیم ملی نوجوانان ایران امروز در اولین دیدار خود از تورنمنت چهارجانبه چین در یک بازی نزدیک مقابل تیم زیر ۱۷ سال چین رفت و در نهایت این دیدار را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد.

به گزارش مشرق، تیم ملی نوجوانان کشورمان که برای حضور در تورنمنت چهارجانبه به چین رفته بود. اولین دیدار خود امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران مقابل میزبان برگزار کرد و در نهایت در یک بازی نزدیک و حساس این مسابقه را با نتیجه ۲ بر ۱ به سود میزبان واگذار کرد.. ملی پوشان نوجوانان از دقیقه ۲۲ بازی با اخراج محمد داوری ۱۰ نفره به بازی خود ادامه دادند. تک گل ایران را امیرحسین حسین پور به ثمر رساند.

تیم ملی ایران با ترکیب معراج اسماعیلی، طاها شریعتی، عارف محمد علی پور، مهرداد زارعی (۴۶ محمد علیپور)، محمد داوری، امیر حسین خدا مرادی، محسن گودرزی (۴۶ وحید نامداری)، محمد شریفی، سعید آهنی، محمد قادری و محمد غبیشاوی برابر چین به میدان رفت.

حمید علیدوستی – سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان این بازی گفت: تیم ملی ایران از دقیقه ۲۲ بازی ده نفره به کار خود ادامه داد. برهمین اساس فشار زیادی را بازیکنان ما بود و نزدیک به ۱۰ هزار  تماشاگر در ورزشگاه حضور داشت.

وی در ادامه گفت: در حالیکه بازیکنان ایران یک سال و نیم از بازیکنان چین کوچکتر بودند اما بازیکنان ایرانی یک بازی نزدیک و محکم را به نمایش گذاشتند و دقایقی از بازی برق ورزشگاه قطع شد.
گفتنی است، تیم ملی نوجوانان کشورمان روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: