تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۵ کد مطلب 105548

تیم تپانچه خفیف ایران قهرمان شد

رقابت‌های بین‌المللی تیراندازی معلولان – آلمان؛ تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان در اولین روز رقابت‌های بین‌المللی آلمان به نشان تیمی مسابقات تپانچه خفیف ۵۰ متر دست یافت. به گزارش مشرق، مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی، سه ملی‌پوش کشورمان در قالب رقابت‌های تیمی تپانچه خفیف  ۵۰ متر P4 موفق شدند به ترتیب […]

رقابت‌های بین‌المللی تیراندازی معلولان – آلمان؛

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان در اولین روز رقابت‌های بین‌المللی آلمان به نشان تیمی مسابقات تپانچه خفیف ۵۰ متر دست یافت.

به گزارش مشرق، مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی، سه ملی‌پوش کشورمان در قالب رقابت‌های تیمی تپانچه خفیف  ۵۰ متر P4 موفق شدند به ترتیب با کسب امتیاز ۵۲۹، ۵۴۸ و ۵۲۸ امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار گرفته و عنوان قهرمانی و نشان طلا را به دست آورند.

در اولین روز مسابقات کاروان ایران یک نماینده در رقابت‌های تفنگ بادی R4 نیز داشت. معصومه خدابخشی با کسب امتیاز ۶۳۰٫۹ در میان ۴۴ شرکت کننده در جایگاه سیزدهم ایستاد.

رقابت‌های تیراندازی بین‌المللی آلمان تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر هانوفر برپاست و کاروان کشورمان ۵ ملی‌پوش پارالمپیکی خود در این مسابقات حضور یافته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: