تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۴:۳۱ کد مطلب 105586

محاصره خان طومان شکسته شد +عکس

نیروهای مقاومت از محاصره تروریست‌ها در “خان طومان” آزاد شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایمنا، بنابر اعلام منابع آگاه از سوریه، رزمندگان مقاومت طی عملیاتی سهمگین توانستند علاوه بر هلاکت عده ای از نیروهای تکفیری، رزمندگانی که در محاصره جیش الفتح بودند را آزاد نمایند. حسن شمشادی خبرنگار اعزامی به سوریه در […]

نیروهای مقاومت از محاصره تروریست‌ها در “خان طومان” آزاد شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایمنا، بنابر اعلام منابع آگاه از سوریه، رزمندگان مقاومت طی عملیاتی سهمگین توانستند علاوه بر هلاکت عده ای از نیروهای تکفیری، رزمندگانی که در محاصره جیش الفتح بودند را آزاد نمایند.

حسن شمشادی خبرنگار اعزامی به سوریه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به اطلاع عموم هموطنانم میرسانم که در پی عملیات موفقیت آمیز صورت گرفته در منطقه خان طومان در حومه جنوبی حلب، تمامی ده ها رزمنده مقاومت که در محاصره تروریست ها بودند، از محاصره خارج شدند و هم اکنون در منطقه و مکانی دیگر و در جای امن تری هستند.»

با توجه به اعلام دیگر منابع آگاه، بیش از دو هزار نفر از نیروهای مقاومت در حومه خان طومان منتظر فرمان حمله به این منطقه هستند که آن را از وجود گروه های تکفیری پاک نمایند.

پی نوشت یک : لطفا به هر نحو و شکل ممکن، دیگر دوستان و هموطنان را مطلع کنید تا از نگرانی شان، کاسته شود. 

پی نوشت دو: با اینکه از دو سه روز پیش از خارج شدن این عزیزان از محاصره، تقریبا مطلع بودم، اما تا حصول اطمینان صد درصد از این خبر اقدام به انتشار آن نکردم . 

پی نوشت سه : لطفا، برای سلامتی و آزادی چند تن از نیروهای مقاومت که در دست تکفیری ها، اسیر هستند، دعا کنید.

حسن شمشادی، خبرنگار سه شنبه ٩۵/٠٢/٢١ جایی در سوریه .عیدتون مبارک

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: