تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۶:۱۸ کد مطلب 105620

افزایش تعداد پلیس‌های سایبری در آلمان

به گزارش مشرق و به نقل از رویترز، دولت آلمان در نظر دارد تعداد پرسنل نظامی خود را برای بالا بردن امنیت شهرهایش اضافه کند. در بیانیه وزارت دفاع این کشور اضافه شدن ۷ هزار نفر به ارتش این کشور اعلام شده است. وزارت دفاع آلمان روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرده است […]

به گزارش مشرق و به نقل از رویترز، دولت آلمان در نظر دارد تعداد پرسنل نظامی خود را برای بالا بردن امنیت شهرهایش اضافه کند. در بیانیه وزارت دفاع این کشور اضافه شدن ۷ هزار نفر به ارتش این کشور اعلام شده است.

وزارت دفاع آلمان روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرده است که قصد دارد ۷ هزار نفر به پرسنل نظامی و ۴۴۰۰ نفر به نیروهای پلیس شهری خود اضافه کند. در این بیانیه آورده شده است با توجه به سیاست های جدید دولت آلمان در بالا بردن امنیت شهرها و مبارزه با تروریست های داعش در حوزه امنیت سایبری به این تعداد نیروی نظامی اضافی نیاز است.

«اورسولا فون درلین» وزیر دفاع آلمان اعلام کرده است این افزایش نیروهای نظامی اولین اقدام این چنین از زمان پایان جنگ سرد در این کشور محسوب می شود. وی گفت: شرایط در زمان کنونی پیچیده شده است و زمان آن فرا رسیده است که آلمان نیروهای امنیتی خود را افزایش دهد.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط دولت آلمان در حال حاضر در حدد ۸۰۰ هزار نفر نیروی نظامی و پلیس در این کشور مشغول فعالیت هستند که از سال ۱۹۹۰ به این تعداد ۱۸۵هزار نفر در ارتش و ۵۶هزار نفر اضافه شده اند.  وزارت دفاع آلمان تعداد نیروهایش در عراق و سوریه را اعلام نکرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: