تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۴ کد مطلب 105640

بایدن: مطمئنم که کلینتون رئیس‌جمهور می‌شود

معاون نخست‌وزیر آمریکا روز سه‌شنبه گفت اطمینان دارد که «هیلاری کلینتون» نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود. به گزارش مشرق، «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید «مطمئن» است که «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ بوده و بر رقیب جمهوری‌خواهش نیز پیروز می‌شود.  به نوشته پایگاه پالیتیکو، بایدن که […]

معاون نخست‌وزیر آمریکا روز سه‌شنبه گفت اطمینان دارد که «هیلاری کلینتون» نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود.

به گزارش مشرق، «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید «مطمئن» است که «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ بوده و بر رقیب جمهوری‌خواهش نیز پیروز می‌شود. 

به نوشته پایگاه پالیتیکو، بایدن که با شبکه ای‌بی‌سی گفت‌وگو می‌کرد، گفت: «اطمینان دارم که هیلاری نامزد ما خواهد بود و اطمینان دارم که او رئیس‌جمهور بعدی است.»

بایدن که خود در ابتدا از گزینه‌های حزب دموکرات برای نامزدی در انتخابات بود، سال گذشته رسما اعلام کرد که قصد نامزدی ندارد.

وی هرچند که رسما کلینتون یا «برنی سندرز» دیگر نامزد دموکرات‌ها را تائید نکرده، اما تاکنون چند بار گفته است که امیدوار است که یک زن رئیس‌جمهور آمریکا شود. 

در رقابت‌های درون حزب دموکرات، کلینتون با فاصله نسبتا قابل توجهی از سندرز جلو افتاده و بسیاری وی را نامزد نهایی حزب دموکرات می‌دانند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: