تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۲ کد مطلب 105644

قوه قضائیه با دریافتی کلان مدیران برخورد می‌کند؟

دبیرکل حزب ۷۲تن ایران اسلامی گفت: قوه قضائیه و نهادهای نظارتی باید قاطعانه با دریافتی‌های کلان مدیران دولتی برخورد کند. به گزارش مشرق، مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب ۷۲تن ایران اسلامی، با اشاره به دریافت حقوق‌های کلان از سوی مدیران بیمه‌ای اظهار داشت: متاسفانه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی […]

دبیرکل حزب ۷۲تن ایران اسلامی گفت: قوه قضائیه و نهادهای نظارتی باید قاطعانه با دریافتی‌های کلان مدیران دولتی برخورد کند.

به گزارش مشرق، مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب ۷۲تن ایران اسلامی، با اشاره به دریافت حقوق‌های کلان از سوی مدیران بیمه‌ای اظهار داشت: متاسفانه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده شاهد چنین اتفاقاتی هستیم که به افکار عمومی و اعتماد جامعه لطمه می‌زند.

وی تاکید کرد: قوه قضائیه و نهادهای نظارتی کشور باید قاطعانه با دریافتی‌های کلان مدیران دولتی برخورد کند چرا که مردم در شرایط سخت معیشتی قرار دارند و توقع بر این است عدالت در همه ارکان کشور رعایت شود.

فتحی زاده با بیان “شعار دولت تدبیر و امید صداقت بود” تصریح کرد: شخص آقای رئیس جمهور و وزیر اقتصاد باید پاسخ بدهند که زیر مجموعه آن‌ها چطور با بیت المال این رفتار را می‌کنند. دولت یازدهم با شعار راستگویی بر سر کار آمد اما متاسفانه صداقتی در کلام و رفتار مسئولان دولتی نمی‌بینیم و این موضوع به کشور خسارت خواهد زد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: