تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۴ کد مطلب 105650

قهرمان لیگ برتر در صورت تکرار نتایج هفته پایانی دور رفت +جدول

با بررسی نتایج دور رفت (هفته پانزدهم) لیگ برتر و تکرار آنها در دور برگشت(هفته سی‌ام) قهرمان و نایب قهرمان و تیم‌های سقوط کننده به دسته پایین‌تر با حفظ جایگاه کنونی خود مشخص خواهند شد. گروه ورزشی مشرق – با تکرار نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر (هفته پایانی دور رفت)، در ایستگاه پایانی لیگ برتر […]

با بررسی نتایج دور رفت (هفته پانزدهم) لیگ برتر و تکرار آنها در دور برگشت(هفته سی‌ام) قهرمان و نایب قهرمان و تیم‌های سقوط کننده به دسته پایین‌تر با حفظ جایگاه کنونی خود مشخص خواهند شد.

قهرمان لیگ برتر در صورت تکرار نتایج هفته پایانی دور رفت +جدولگروه ورزشی مشرق با تکرار نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر (هفته پایانی دور رفت)، در ایستگاه پایانی لیگ برتر استقلال خوزستان به قهرمانی خواهد رسید، پرسپولیس رتبه دوم خود را حفظ می‌کند و استقلال نیز با ایستادن در رتبه سوم سهمیه لیگ قهرمانان را می‌گیرد.

در انتهای جدول هم به غیر از استقلال اهواز که سقوطش قطعی شده است، سیاه‌جامگان و راه‌آهن نیز فصل بعد در لیگ دسته پایین‌تر به میدان خواهند رفت.

نکته جالب اینجاست که با در نظر گرفتن تکرار نتایج هفته پانزدهم در هفته پایانی و اعمال تغییرات روی جدول رده‌بندی تنها یک تغییر در رتبه تیم‌ها بوجود خواهد آمد و آن هم خیلی مهم نیست چرا که گسترش فولاد با یک پله صعود هشتم می‌شود و جای سایپا را می‌گیرد.

برنامه هفته پایانی را در ادامه ببینید:(نتیجه بازی رفت در داخل پرانتز)

پرسپولیس (۲) – (۰) راه‌آهن، ورزشگاه آزادی تهران

تراکتورسازی (۲) -(۰) استقلال اهواز
، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

استقلال خوزستان (۱) – (۰) ذوب‌آهن، ورزشگاه تختی اهواز

صبای قم (۰) – (۱) استقلال تهران، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

فولاد خوزستان (۱) – (۱) گسترش فولاد تبریز، ورزشگاه غدیر اهواز

سایپا (۰) – (۱) نفت تهران، ورزشگاه پاس قوامین

سپاهان (۱) – (۱) پدیده ، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

سیاه‌جامگان مشهد (۰) – (۰) ملوان بندر انزلی، ورزشگاه ثامن مشهد

جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از اعمال تغییرات تکرار نتایج:

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: