تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۷ کد مطلب 105761

تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو در آزاد‌راه قزوین – کرج

رئیس پلیس راه استان قزوین از تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو در آزاد راه قزوین – کرج با سه زخمی خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، بهرام زینلی اظهار کرد: تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو در فواصل مختلف در باند جنوبی آزاد راه قزوین- کرج سه زخمی برجای گذاشت. وی با […]

رئیس پلیس راه استان قزوین از تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو در آزاد راه قزوین – کرج با سه زخمی خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، بهرام زینلی اظهار کرد: تصادف زنجیره ای ۳۰ خودرو در فواصل مختلف در باند جنوبی آزاد راه قزوین- کرج سه زخمی برجای گذاشت.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است افزود: لغزنده بودن جاده، تخطی از سرعت مطمئنه و رعایت نکردن فاصله طولی عامل اصلی این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین، حضور به موقع ماموران پلیس راه و نیروهای امدادی باعث شد پس از انتقال مجروحان حادثه به بیمارستان و جا به جایی خودروهای آسیب دیده، عبور و مرور خودروها به حالت عادی بازگردد.

واژگونی اتوبوس با ۱۷ مسافر

سرهنگ زینلی یادآور شد: همچنین در حادثه ای جداگانه بر اثر واژگونی اتوبوس در باند شمالی آزاد راه قزوین تهران پنج مجروح بر جای گذاشت.

وی تصریح کرد: این اتوبوس با ۱۷ مسافر از تهران به مقصد ارومیه در حال حرکت بود که در لاین شمالی و در کیلومتر ۳۵ آزادراه قزوین – کرج واژگون شد.

سرهنگ زینلی اظهار کرد: هنگام شروع بارندگی سطح آسفالت بسیار لغزنده است بنابراین از ترمز زدنهای ناگهانی در این شرایط جداً باید پرهیز کرد.

رئیس پلیس راه استان قزوین در پایان به رانندگان توصیه کرد در روزهای بارانی فاصله طولی خود را با خوردوهای جلویی بیشتر رعایت کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: