تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۸ کد مطلب 105804

رژه تدابیر امنیتی میلان روی اعصاب مادرید

مقامات برگزارکننده فینال لیگ قهرمانان اروپا فاصله بین هواداران دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید در منطقه تجمع هواداران را تا ۵ کیلومتر انتخاب کرده اند. به گزارش مشرق، فروش کمتر از ۲۰ هزار بلیت به هواداران هر کدام از دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید اولین اقدام عجیب میلان بود و اعتراض رسمی رئال […]

مقامات برگزارکننده فینال لیگ قهرمانان اروپا فاصله بین هواداران دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید در منطقه تجمع هواداران را تا ۵ کیلومتر انتخاب کرده اند.

به گزارش مشرق، فروش کمتر از ۲۰ هزار بلیت به هواداران هر کدام از دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید اولین اقدام عجیب میلان بود و اعتراض رسمی رئال مادرید به یوفا را به همراه داشت. Fan Zone یا منطقه تجمع هواداران در میادین مجهز به بیلبورد و صفحه نمایش بزرگ جایی است که طرفداران محروم شده از بلیت می‌توانند در خیابان و میدان منتهای به استادیوم شاهد بازی باشند و احیانا زودتر از هواداران داخل استادیوم جشن قهرمانی تیمشان را تجربه کنند اما این بار بین دو Fan Zone مادرید و اتلتیکو بیش از ۵ کیلومتر فاصله وجود دارد و فاصله این دو منطقه تا جوزپه مئاتزا ۹ و ۴٫۵ کیلومتر است.

اختصاص این دو جایگاه هواداری نیز دردسر دیگری است که باشد مشخص شود، کدامیک مادریدی و کدامیک مخصوص اتلتیکو است.

دور نگاه داشتن جمعیت هواداران دو تیم مادریدی از استادیوم محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا چندان منطقی نیست و باشگاه رئال مادرید از یوفا خواسته برای برقراری امنیت این مسابقه بزرگ فکر بهتری داشته باشد و اینگونه به هواداران اسپانیایی توهین نکند. در واقع از دید فلورنتینو پرس دلیلی وجود ندارد که مردم تا این حد اسیر تدابیر شدید امنیتی باشند و از فوتبال لذت نبرند.

از طرفی تهدیدات جدی و رسمی گروه‌های تروریستی با محوریت فینال لیگ قهرمانان اروپا در شهر میلان را نیز نمی‌شود نادیده گرفت و پلیس ایتالیا پیش از اعتراضات مدیرعامل رئال مادرید باید نگران فاجعه احتمالی میلان باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: