تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۵ کد مطلب 105853

سیستم ویسی برای قهرمانی؛ ۴-٣-٣ یا ۴-۴-٢؟

تیم عبدالله ویسی بازی سختی جمعه با ذوب آهن خواهد داشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزظش سه، استقلال خوزستان که اکنون صدرنشین لیگ برتر ماست جمعه در آخرین دیدارش باید در اهواز به مصاف ذوب آهن برود، ویسی و شاگردانش امیدوارند تا در این دیدار پیروز شوند و البته مهم تر از […]

تیم عبدالله ویسی بازی سختی جمعه با ذوب آهن خواهد داشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزظش سه، استقلال خوزستان که اکنون صدرنشین لیگ برتر ماست جمعه در آخرین دیدارش باید در اهواز به مصاف ذوب آهن برود، ویسی و شاگردانش امیدوارند تا در این دیدار پیروز شوند و البته مهم تر از آن شرایط به گونه ای رقم بخورد تا قهرمانی را کنار ۵٠ هزار هوادار خوزستانی جشن بگیرند.

 

ویسی که تیمش اغلبا در بازی های امسال از سیستم ۴-٣-٣ استفاده کرده بود در بازی با پدیده کمی جانب احتیاط را رعایت کرد و سیستمش را به ۴-۴-٢ تغییر داد.

عبدالله ویسی با کم کردن فرشاد جانفزا که یک عنصر هجومی است و اضافه کردن فرشاد سالاروند به ترکیب نشان داد که تیمش می تواند در حالت های مختلف از سیستم های مختلف نتیجه بگیرد.

 ویسی در بازی با ذوب بسیار متفکرانه ترکیش را می چیند و می خواهد بهترین نتیجه را با بهترین ترکیب بگیرد، حال باید منتظر ماند و دید ترکیب ویسی در این بازی چه خواهد بود، آیا به مانند بازی قبل ۴-۴-٢ بازی می کند و یا به سیستم ۴-٣-٣ خود بر خواهد گشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: