تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۰ کد مطلب 105874

مخالفت با برگزاری دیدار فولاد – گسترش در تختی

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان اعلام کرد، شورای تأمین این استان مخالف برگزاری دیدار تیم‌های فولاد و گسترش فولاد در ورزشگاه تختی اهواز است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازتسنیم، کاظم طالقانی درمورد اینکه بالاخره تکلیف برگزاری دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز چه خواهد شد، گفت: شورای تأمین استان خوزستان در […]

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان اعلام کرد، شورای تأمین این استان مخالف برگزاری دیدار تیم‌های فولاد و گسترش فولاد در ورزشگاه تختی اهواز است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازتسنیم، کاظم طالقانی درمورد اینکه بالاخره تکلیف برگزاری دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز چه خواهد شد، گفت: شورای تأمین استان خوزستان در نامه‌ای رسماً مخالفت خود را با برگزاری دیدار تیم‌های فولاد و گسترش فولاد در ورزشگاه تبریز اعلام کرد. ما هم سازمان لیگ را در جریان قرار دادیم تا ببینیم چه تصمیمی می‌گیرند. فعلاً که بلاتکلیف هستیم، البته قرار است در این زمینه جلسه‌ای با مسئولان شورای تأمین داشته باشیم تا ببینیم چه می‌شود.

 

وی در مورد بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و ذوب‌آهن نیز اعلام کرد: دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و ذوب‌آهن در ورزشگاه غدیر برگزار می‌شود و باشگاه استقلال خوزستان هزینه بلیت‌های هوادارانی را که به ورزشگاه می‌آیند، متقبل شده است.

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: