تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۱ کد مطلب 105907

قهرمانی جام حذفی از دست استقلال پرید؟

سرمربی استقلال که چند ستاره تیمش را در فینال جام حذفی به همراه نخواهد داشت به شدت نگران این موضوع است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از بانک ورزش، این روزها تمام هوش و حواس پرویز مظلومی به هفته آخر لیگ است اما او در عین حال نیم‌نگاهی هم به فینال جام‌حذفی دارد که […]

سرمربی استقلال که چند ستاره تیمش را در فینال جام حذفی به همراه نخواهد داشت به شدت نگران این موضوع است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از بانک ورزش، این روزها تمام هوش و حواس پرویز مظلومی به هفته آخر لیگ است اما او در عین حال نیم‌نگاهی هم به فینال جام‌حذفی دارد که قرار است ۱۰ خرداد ماه در خرمشهر برگزار شود. 

آبی‌پوشان در آن دیدار سجاد شهباززاده و خسرو حیدری را به دلیل محرومیت و روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و همین مسئله کادر فنی آن‌ها را به شدت نگران کرده است.

به همه اینها اضافه کنید که اگر حکم کمیته انضباطی پیش از دیدار با ذوب آهن صادر شود و محرومیت سید مهدی رحمتی برای یک بازی قطعی شود تا ستاره استقلال هم بازی فینال حذفی را از دست بدهد.

آنچه مسلم است استقلال مقابل ذوب‌آهن کار بسیار سختی دارد، به‌خصوص از این جهت که ذوبی‌ها در لیگ عنوان درخور توجهی به دست نمی‌آورند و تمام امیدشان به جام حذفی است.

مظلومی به خوبی می داند که در صورت شکست در فینال حذفی هواداران استقلال چه نگاهی به او خواهند داشت، البته اگر تا آن روز روی نیمکت آبی پوشان مانده باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: