تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۶ کد مطلب 105984

به‌جرم خالقی چه‌کسی رسیدگی خواهدکرد؟

ادمین کانالی که تصاویر اثبات کننده عدم صلاحیت مینو خالقی را منتشر کرد، بازداشت شده است. صدایی هم از سینه چاکان آزادی بیان درنیامده است.   به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، خبرهای رسیده در فضای مجازی حاکی از آن است که ادمین کانالی که نسبت به انتشار تصاویر منتسب به خانم مینو […]

ادمین کانالی که تصاویر اثبات کننده عدم صلاحیت مینو خالقی را منتشر کرد، بازداشت شده است. صدایی هم از سینه چاکان آزادی بیان درنیامده است.

  به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، خبرهای رسیده در فضای مجازی حاکی از آن است که ادمین کانالی که نسبت به انتشار تصاویر منتسب به خانم مینو خالقی اقدام کرده بود، دستگیر شده است.

مهدی محمدی کارشناس سیاسی در این رابطه در کانال شخصی خود نوشت: ادمین کانالی که تصاویر اثبات کننده عدم صلاحیت مینو خالقی را منتشر کرد، بازداشت شده است. صدایی هم از سینه چاکان آزادی بیان درنیامده است. فرض کنیم او خطایی کرده باشد؛ سوال این است: به جرم خالقی که مرتکب جرم مشهود شده، مردم را فریب داده و به نهادهای نظام افترا زده، و حامیان او که اعتبار و عزت نظام اسلامی و حرمت قانون را زیر پا گذاشتند، چه کسی رسیدگی خواهد کرد؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: