تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۳ کد مطلب 105997

ترامپ خبر سفرش به اسرائیل را تایید کرد

نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید به زودی و پس از پیروزی نهایی در مبارزات درون حزبی، به اراضی اشغالی سفر می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دونالد ترامپ خبرها درباره سفر قریب الوقوعش به اراضی اشغالی را تایید کرد. چند روز قبل بود که رسانه‌ها خبر دادند نامزد پیشتاز […]

نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید به زودی و پس از پیروزی نهایی در مبارزات درون حزبی، به اراضی اشغالی سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دونالد ترامپ خبرها درباره سفر قریب الوقوعش به اراضی اشغالی را تایید کرد.

چند روز قبل بود که رسانه‌ها خبر دادند نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است تا چند ماه آینده به اراضی اشغالی سفر و با مقامات رژیم صهیونیستی دیدار کند.

حالا خود دونالد ترامپ خبر سفرش به اراضی اشغالی را تایید کرد. او در مصاحبه با «اسرائیل حیوم» گفت: «بله من به زودی به اسرائیل خواهم رفت».

نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا البته تاکید کرد که سفرش به اراضی اشغالی پس از پایان مبارزات درون حزبی و تعیین او به عنوان نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ۲۰۱۶ خواهد بود.

ترامپ افزود: «می‌خواهم به شما بگویم که حمایت من از اسرائیل قوی و زیاد است و من همیشه ملت اسرائیل را دوست داشته‌ام و من دوستان زیادی در اسرائیل دارم».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: