تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۸ کد مطلب 106019

استاندار اردبیل :

هنر مدیریت در اقتصاد مقاومتی استفاده از قابلیت هاست

استاندار اردبیل با تاکید بر اهمیت تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت : بزرگترین هنر مدیریت در این برهه استفاده مطلوب از همه قابلیت ها و ظرفیت ها می باشد.

به گزارش میدان۷۲، شامگاه سه شنبه در نشست شورای اداری استان اردبیل افزود : در دنیای کنونی که شیوه های پیشرفت و توسعه به شکل فزاینده و پرسرعت در حال دگرگونی هستند به کارگیری روش های سنتی و معمول در گذشته مدیریتی پاسخگوی نیازهای کشور برای پیمودن بیش از پیش راه ترقی و بالندگی نخواهد بود.

وی اثربخشی مفید و مطلوب در حوزه مدیریتی را از شاخصه های یک مدیر موفق در روزگار کنونی دانست و اظهار کرد : یک مدیر توانمند و موفق آن نیست که از سپیده دم تا پاسی از شامگاه بدون کوچکترین اثربخشی مفید در مکان کارش حضور داشته باشد چراکه چنین مدیری به غیر از اتلاف وقت و انرژی هیچ کارکرد مطلوب نخواهد داشت.

وی اقتصاد مقاومتی را مهمترین موضوع کشورمان در برهه کنونی دانست و خاطرنشان کرد : این موضوع به اندازه ای دارای اهمیت می باشد که مقام معظم رهبری امسال را به این نام نامگذاری کرده و دستور تشکیل یک ستاد ویژه برای این منظور را صادر نموده اند.

استاندار اردبیل افزود : مدیرانی که در چند ماه گذشته نقش و راه ارگان و سازمان خود را در ارتباط با اقتصاد مقاومتی یافته و آن را در حوزه مدیریتی خود به کار گرفته اند بطور قطع یک مدیر ارزشمند و موفق می باشند.

خدابخش ، با اشاره به اینکه تعدادی از مدیران دولتی در استان اردبیل وظایف و تکالیف خویش را در ارتباط با اقتصاد مقاومتی به خوبی عمل کرده اند، تشریح کرد : هر مدیری که نتواند برنامه حوزه کاری خود در این ارتباط را نوشته و تهیه کند بطور یقین باید یک علامت سوال بزرگ در برابر مدیریت خویش قرار دهد.

او گفت : برنامه های اقتصاد مقاومتی فارغ از تمام وظایف تعریف شده معمول می باشند و باید با اولویت دادن به اقتصاد مقاومتی همه توان و انرژی خودمان را روی این موضوع متمرکز کنیم.

وی هفته آینده را پایان مهلت ارایه برنامه های ویژه اقتصاد مقاومتی ازسوی مدیران اداره ها و سازمان ها به دبیرخانه اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل دانست و خاطر نشان کرد : انتظار می رود تا اگر ارگانی در این زمینه کار باقی مانده دارد آنها را تکمیل کند تا پس از جمع بندی به ستاد ویژه اقتصاد مقاومتی در تهران ارسال شوند.

استاندار اردبیل در قسمت دیگری از سخنانش با تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان این استان گفت : قرار شده تا تعدادی از رشته های مربوط به ورزش های توری بازی های آسیایی سال ۲۰۱۶ امسال به میزبانی اردبیل برگزار شوند.

خدابخش ، با اشاره به اینکه بسیاری از کشورها از برگزاری بازی های بین المللی ورزشی به پیشرفت های مطلوب رسیده اند این امر را یک رویداد مهم برای کشورمان و استان اردبیل دانست و ابراز امیدواری کرد که تمام ارگان های ذیربط زمینه برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها را فراهم نمایند.

در این نشست که در سالن شهید رجایی استانداری اردبیل برگزار شد مسوولان دبیرخانه اقتصاد مقاومتی و نیز جمعی از مدیران دولتی این استان گزارش ها و پیشنهادهایشان را در ارتباط با تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان مطرح کردند.

منبع : برنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: