تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۲ کد مطلب 106032

افزایش شمار قربانیان حمله داعش در بغداد

شمار قربانیان انفجار تروریستی امروز در یک بازار در شمال بغداد، به ۶۵ کشته و بیش از ۷۰ زخمی رسید و داعش مسئولیت آن را برعهده گرفت.  به گزارش مشرق، منابع آگاه عراقی از افزایش شمار قربانیان انفجار تروریستی امروز در شهرک صدر بغداد خبر دادند. شبکه المیادین در خبری شماری این قربانیان را به […]

شمار قربانیان انفجار تروریستی امروز در یک بازار در شمال بغداد، به ۶۵ کشته و بیش از ۷۰ زخمی رسید و داعش مسئولیت آن را برعهده گرفت.

 به گزارش مشرق، منابع آگاه عراقی از افزایش شمار قربانیان انفجار تروریستی امروز در شهرک صدر بغداد خبر دادند.

شبکه المیادین در خبری شماری این قربانیان را به نقل از منابع پزشکی در عراق، ۶۵ کشته و بیش از ۷۰ زخمی اعلام کرد.

ظهر چهارشنبه (امروز) یک خودروی بمب‌گذاری شده در بازار «العریده» در شهرک صدر بغداد منفجر و به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از شهروندان عراقی منجر شد.

هنوز به طور رسمی هیچ طرفی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است اما سی‌ان‌ان به نقل از شبکه‌های اجتماعی نوشت که داعش مسئولیت این انفجار خونین را برعهده گرفته است.

هربار که عرصه سیاسی عراق با بحران مواجه می‌شود، تروریست‌ها به راحتی از شکاف‌های امنیتی که در پایتخت ایجاد می‌شود، سوء‌استفاده می‌کنند و مردم بی‌گناه عراق را به خاک و خون می‌کشند و روزهای خونینی را در تاریخ این کشور رقم می‌زنند. اکنون نیز بر سر جریان اصلاحات در عراق، میان گروه‌های سیاسی مختلف عراقی اختلاف به وجود آمده است و حتی نشست‌های پارلمان با مشکل عدم حضور نمایندگان مواجه است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: