تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹ کد مطلب 106076

هافبک ولز به فهرست غایبان یورو پیوست

کریس کولمن یکی از مهره‌هایی را که از او برای شرکت در اردوی آماده‌سازی عقاب‌ها دعوت به‌عمل آورده بود، از دست داد. به گزارش مشرق، جو لدلی، هافبک ولزی تیم فوتبال کریستال پالاس که در بازی اخیر این تیم برابر استوک‌سیتی در هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، آسیب دید به جام ملت‌های اروپا نخواهد رسید، […]

کریس کولمن یکی از مهره‌هایی را که از او برای شرکت در اردوی آماده‌سازی عقاب‌ها دعوت به‌عمل آورده بود، از دست داد.

به گزارش مشرق، جو لدلی، هافبک ولزی تیم فوتبال کریستال پالاس که در بازی اخیر این تیم برابر استوک‌سیتی در هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، آسیب دید به جام ملت‌های اروپا نخواهد رسید، چرا که نتیجه معاینات و عکسبرداری‌های صورت گرفته از پای وی نشان می‌دهد، استخوان نازک‌نی پای او شکسته است.

لدلی در بازی تیمش برابر استوک‌سیتی که آن را ۲ بر یک برد، در نیمه اول به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، اما تنها ۱۰ دقیقه بعد طی برخوردی که با چارلی آدام داشت، احساس ناراحتی کرد و مجبور به ترک میدان شد.

اکنون مشخص شده است که استخوان پای او شکسته و اینکه نه‌تنها او بازی تیمش برابر منچستریونایتد در فینال جام حذفی  – دیداری که در تاریخ دوم خرداد برگزار می‌شود را از دست می‌دهد – بلکه فرصت شرکت در اردوی آماده‌سازی تیم ملی ولز برای شرکت در یورو ۲۰۱۶ را هم از دست خواهد داد.

لدلی ۲۸ ساله در این فصل، در تمامی رقابت‌ها ۲۶ بازی برای کریستال‌پالاس انجام داد و عملکرد خویش، کریس کولمن، سرمربی تیم ملی ولز را متقاعد کرد که نام او را در فهرست ۲۹ نفره اولیه بازیکنانش برای اردوی آماده‌سازی یورو ۲۰۱۶ قرار دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: