تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۲ کد مطلب 106117

اندروید ۶ برای گوشی‎های ایسوس عرضه شد +لیست

ساعاتی قبل، ایسوس انتشار آپدیت اندروید ۶٫۰ مارشمالو را برای محصولات خود آغاز کرد. این آپدیت به صورت OTA عرضه می‌شود و ZenFone Laser با شناسه ZE500KL اولین محصول ایسوس است که آن را دریافت می‌کند.   به گزارش مشرق، این آپدیت به نگارش ۱۳٫۱۰٫۶٫۱۶_M3.6.44 برای ZenFone Laser منتشر شده و می‌توان با مراجعه به […]

ساعاتی قبل، ایسوس انتشار آپدیت اندروید ۶٫۰ مارشمالو را برای محصولات خود آغاز کرد. این آپدیت به صورت OTA عرضه می‌شود و ZenFone Laser با شناسه ZE500KL اولین محصول ایسوس است که آن را دریافت می‌کند.

  به گزارش مشرق، این آپدیت به نگارش ۱۳٫۱۰٫۶٫۱۶_M3.6.44 برای ZenFone Laser منتشر شده و می‌توان با مراجعه به منوی Setting-> About->System Update در دسترس بودن آن را بررسی کرد. با این حال اگر آپدیت مورد بحث هنوز برای گوشی شما در دسترس نبود، ممکن است نزدیک به یک هفته به طول بیانجامد تا در سراسر دنیا در دسترس قرار گیرد.

طبق توضیحات ارائه شده، پس ارتقا به اندروید ۶٫۰، به دلیل حجیم‌تر بودن Firmware، فضای ذخیره سازی داخلی دستگاه کاهش می‌یابد، از این رو توصیه شده کاربر فایل‌های خود را به کارت حافظه منتقل کند تا فرایند ارتقا با مشکل مواجه نشود.

اندروید ۶٫۰ مارشمالو از اپلیکیشن APP2SD و قابلیت انتقال اپلیکیشن‌های نصب شده به کارت حافظه بدون روت کردن دستگاه پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین پیش از آغاز ارتقا، اپلیکیشن‌های خود را به حافظه داخلی دستگاه منتقل کنید تا پس از ارتقا نیز در دسترس باشند.
 
طبق اعلام رسمی ایسوس، محصولات زیر آپدیت اندورید ۶٫۰ را دریافت می‌کنند:
 
PadFone S (PF500KL)
ZenFone 2 (ZE550ML، ZE551ML)
ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)
ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML)
ZenFone 2 Laser (ZE500KG، ZE500KL، ZE550KL، ZE551KL، ZE600KL، ZE601KL)
ZenFone Selfie (ZD551KL)
ZenFone Max (ZC550KL)
ZenFone Zoom (ZX551ML)

منبع: شهر سخت‌افزار

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: