تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۷ کد مطلب 106169

انفجار‎های خونین در «کاظمین» عراق

منابع امنیتی عراق از وقوع دو انفجار در «کاظمین» واقع در شمال بغداد و کشته شدن ۱۵ نفر خبر دادند.  به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (چهارشنبه) در میدان «جده» یکی از ورودهای کاظمین واقع در شمال بغداد منفجر شد.  انفجار دوم نیز در خیابان «الربیع» […]

منابع امنیتی عراق از وقوع دو انفجار در «کاظمین» واقع در شمال بغداد و کشته شدن ۱۵ نفر خبر دادند.

 به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (چهارشنبه) در میدان «جده» یکی از ورودهای کاظمین واقع در شمال بغداد منفجر شد.  انفجار دوم نیز در خیابان «الربیع» در اطراف کاظمین رخ داد.

خبرگزاری رویترز گزارش داد که در این دو انفجار مجموعا ۱۵ نفر کشته و ۳۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند. منابع بیمارستانی عراق گزارش دادند که وضعیت جسمانی برخی از زخمی ها وخیم است و احتمال افزایش تعداد تلفات وجود دارد.

صبح امروز نیز یک خودروی بمب‌گذاری شده در یک بازار در شهرک صدر «بغداد» منفجر شد که طی آن شمار زیادی از شهروندان عراقی قربانی شدند.

شبکه الجزیره شمار قربانیان را ده‌ها کشته و زخمی اعلام کرد. سپس شبکه المیادین با انتشار این خبر اعلام کرد که این انفجار در بازار «العریده» روی داده که ۶۵ کشته و ۷۰ زخمی به همراه داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: