تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۴ کد مطلب 106180

حزب‎الله لبنان انفجارهای خونین عراق را محکوم کرد

حزب‎الله لبنان در بیانیه‎ای جنایت‏‌های تکفیری‎ها و اقدامات تروریستی آنها در شهرک «الصدر» بغداد و «کاظمین» را محکوم کرد. به گزارش مشرق، حزب الله عراق در بیانیه‎ای انفجارهای خونین امروز(چهارشنبه) در شهرک «الصدر» و منطقه «کاظمین» در شمال بغداد را محکوم کرد. حزب‎الله لبنان با اشاره به جنایت‎های فجیع و مکرر تروریست‎ها تاکید کرد که […]

حزب‎الله لبنان در بیانیه‎ای جنایت‏‌های تکفیری‎ها و اقدامات تروریستی آنها در شهرک «الصدر» بغداد و «کاظمین» را محکوم کرد.

به گزارش مشرق، حزب الله عراق در بیانیه‎ای انفجارهای خونین امروز(چهارشنبه) در شهرک «الصدر» و منطقه «کاظمین» در شمال بغداد را محکوم کرد.

حزب‎الله لبنان با اشاره به جنایت‎های فجیع و مکرر تروریست‎ها تاکید کرد که باید همه تلاش‎ها برای مبارزه با تروریسم و نابودی وبای تروریسم تکفیری به کار گرفته شود.

گروه مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که مسئولیت این جنایات تروریستی بر عهده کسانی است که از تروریسم و تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (چهارشنبه) در میدان «جده» یکی از ورودهای کاظمین واقع در شمال بغداد منفجر شد. انفجار دوم نیز در خیابان «الربیع» در اطراف کاظمین رخ داد.

خبرگزاری رویترز گزارش داد که در این دو انفجار مجموعا ۱۵ نفر کشته و ۳۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

صبح امروز نیز یک خودروی بمب‌گذاری شده در یک بازار در شهرک «الصدر» بغداد منفجر شد. شبکه الجزیره شمار قربانیان این انفجار را ده‌ها کشته و زخمی اعلام کرد، سپس شبکه المیادین با انتشار این خبر اعلام کرد که این انفجار در بازار «العریده» روی داده که ۶۵ کشته و ۷۰ زخمی به همراه داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: