تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۶ کد مطلب 106188

بوفون: افتخاراتم با یووه به اندازه کسب توپ طلا نبود

کاپیتان متعصب بیانکونری پس از تمدید قراردادش تا ۲۰۱۸ اظهار داشت: افتخاراتی که با یووه به دست آوردم به اندازه‌ای نبود که توپ طلا را به من اهدا کنند. به گزارش مشرق، جان‌لوئیجی بوفون گلر افسانه‌ای یوونتوس که ساعاتی پیش رسما قراردادش را با یووه تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد، اظهار داشت آنچه که به […]

کاپیتان متعصب بیانکونری پس از تمدید قراردادش تا ۲۰۱۸ اظهار داشت: افتخاراتی که با یووه به دست آوردم به اندازه‌ای نبود که توپ طلا را به من اهدا کنند.

به گزارش مشرق، جان‌لوئیجی بوفون گلر افسانه‌ای یوونتوس که ساعاتی پیش رسما قراردادش را با یووه تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد، اظهار داشت آنچه که به همراه بیانکونری از افتخارات کسب کرد در حد و اندازه‌ای نبود که جایزه توپ طلا را دریافت کند.

بوفون در حاشیه این نشست اظهار داشت: خوشحالم که باشگاه یوونتوس به من اعتماد کرد و قراردادم را برای دوسال دیگر تمدید کرد. امیدوارم به همراه یووه به افتخارات خود اضافه کنم.

وی افزود: آنچه که به همراه یووه از افتخارات در طی این ۱۵ سال کسب کرد به اندازه‌ای نبود که جایزه توپ طلا به من اهدا شود.

قرارداد کاپیتان متعصب یووه به همراه بارزاگلی مدافع تنومند یووه تمدید شد، او درباره این موضوع گفت: خیلی خوشحالم که قراردادم به همراه بارزالی مدافع و یار من تمدید می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: