تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۶ کد مطلب 106198

درخواست اردوغان از داود اوغلو

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه‌ از نخست وزیر این کشور دعوت کرده‌ است تا به‌ عنوان یکی از شاهدان عقد، در عروسی دخترش شرکت کند. به‌ گزارش مشرق به‌ نقل از حوریت دیلی، ۲۵ اردیبهشت ماه‌ مراسم ازدواج سمیه‌ اردوغان با “سلجوق بایراکتار” یکی از مهندسان جوان ترکیه‌ برگزار می شود و ریاست جمهوری […]

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه‌ از نخست وزیر این کشور دعوت کرده‌ است تا به‌ عنوان یکی از شاهدان عقد، در عروسی دخترش شرکت کند.

به‌ گزارش مشرق به‌ نقل از حوریت دیلی، ۲۵ اردیبهشت ماه‌ مراسم ازدواج سمیه‌ اردوغان با “سلجوق بایراکتار” یکی از مهندسان جوان ترکیه‌ برگزار می شود و ریاست جمهوری ترکیه‌ از احمد داود اوغلو درخواست کرده‌ است تا به‌ عنوان یکی از شاهدین عقد، در مراسم ازدواج دخترش شرکت کند.

این در حالی است که‌ اختلافات اردوغان و نخست وزیر ترکیه‌، در یک هفته‌ پیش به‌ اوج خویش رسید و در میانه‌ این اختلافات اردوغان چنین درخواست عجیبی را از داود اوغلو کرده‌ است.

بر اساس این گزارش بیشتر از ۶ هزار مهمان ترکیه‌ای و خارجی به‌ این مراسم دعوت شدند. این مراسم تحت تدابیر شدید امنیتی و در یک تالار هنری در استانبول برگزار خواهد شد.

سمیه‌ اردوغان تحصیل کرده‌ رشته‌های جامعه‌شناسی و سیاست از دانشگاه‌ ایندیانای ایالات متحده‌ است. “سلجوق بایراکتار” فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی از دانشگاه‌ استانبول است و همچنین دکترای خویش را از موسسه‌ جورجیا در آمریکا دریافت کرده‌ است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: