تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۵ کد مطلب 106220

درس بزرگ ویسی از تجربه ذوب آهن

ویسی و شاگردانش ۹۰ دقیقه سخت و هیجان انگیز را کنار هواداران پرشور خوزستانی را در انتظار خواهند داشت. به گزارش مشرق، عبداله ویسی خوب می داند که بازیکنان جوان و کم تجربه تیمش، ممکن است در خواب قهرمانی لیگ، جام را در روز آخر تقدیم پرسپولیس کنند. اتفاقی که برای ذوب آهن در لیگ هشتم […]

ویسی و شاگردانش ۹۰ دقیقه سخت و هیجان انگیز را کنار هواداران پرشور خوزستانی را در انتظار خواهند داشت.

به گزارش مشرق، عبداله ویسی خوب می داند که بازیکنان جوان و کم تجربه تیمش، ممکن است در خواب قهرمانی لیگ، جام را در روز آخر تقدیم پرسپولیس کنند. اتفاقی که برای ذوب آهن در لیگ هشتم افتاد و در روز آخر با باخت مقابل فولاد، جام را به استقلال دادند‌.پس از آن منصور ابراهیم زاده مربی ذوب آهن گفت که بازیکنانش در طول روزهای قبل از بازی بیشتر به فکر خیال بافی و برنامه چیدن برای مراسم اهدای جام بودند.

ویسی می داند که شاگردانش اگر از لحاظ روحی آماده این بازی نباشند، هر اتفاق غیرمترقبه ای ممکن می شود. اگر ذوب آهن گل اول را بزند، هیجان و احساساتی که ممکن است تحت تاثیر هواداران اهوازی، در بازیکنان استقلال ایجاد شود، گل زدن را بسیار سخت کند. این اتفاق برای بایرلورکوزن با سرمربیگری کریستف دام افتاد و آنها در روز آخر با دریافت اولین گل از حریف آسانش، به هم ریخت و با باخت جام را دو دستی تقدیم بایرن مونیخ کرد‌.

بازیکنان استقلال خوزستان خوب می دانند که در زندگی شاید یک بار فرصت این گونه قهرمان شدن برای شان بوجود آید.از دست دادن آن حسرت بزرگی بر دل آنها خواهد گذاشت. پس برای قهرمانی آنها تا دقیقه نود خواهند جنگید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: