تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۰۴:۳۲ کد مطلب 106277

گفت و شنود کیهان/ چرا آل سعود واکنشی نشان نمی‌دهد؟

پس چشمش کور و دنده‌اش نرم، چه بهتر که این رژیم قرون وسطایی و مهمان‌کش و قاتل مردم مظلوم و بی‌پناه هرچه زودتر از بین برود. به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود خود نوشت: گفت: یکی از شاهزاده‌های ناراضی سعودی گفته است آمریکا با درگیر کردن عربستان به جنگ با یمن […]

پس چشمش کور و دنده‌اش نرم، چه بهتر که این رژیم قرون وسطایی و مهمان‌کش و قاتل مردم مظلوم و بی‌پناه هرچه زودتر از بین برود.

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود خود نوشت: گفت: یکی از شاهزاده‌های ناراضی سعودی گفته است آمریکا با درگیر کردن عربستان به جنگ با یمن و کاهش قیمت نفت و حمایت از تروریست‌ها در سوریه، پروژه سقوط تدریجی حکومت آل سعود را دنبال می‌کند.

گفتم: خب! چرا آل سعود واکنشی نشان نمی‌دهد؟

گفت: آل سعود چنان به آمریکا وابسته است که قدرت ندارد بدون اجازه آمریکا آب بخورد.

گفتم: پس چشمش کور و دنده‌اش نرم، چه بهتر که این رژیم قرون وسطایی و مهمان‌کش و قاتل مردم مظلوم و بی‌پناه هرچه زودتر از بین برود.

گفت: همین شاهزاده ناراضی می‌گوید؛ آمریکا در مقابل هر گامی که آل سعود رو به سقوط می‌‌رود، مقامات سعودی را دلداری می‌دهد که درست می‌شود، می‌توانست از این بدتر هم باشد ولی نشده است!

گفتم: یارو بدهکار بود، بهش گفتند؛ در عوض سالمی، مریض شد گفتند؛ خوشحال باش که هنوز زنده‌ای و… وقتی مُرد گفتند؛ آخیش! خوب شد مُرد و راحت شد!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: