تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۰۵:۲۸ کد مطلب 106286

احتمال تمدید قرارداد گوندوگان با دورتموند

مصدومیت استراتژیست دورتموند موجب شده ترانسفر او به دیگر تیم‌های بزرگ اروپایی منتفی شود. به گزارش مشرق، در پی آسیب‌دیدگی شدید ایلکای گوندوگان یکباردیگر درب‌های دورتموند برای تمدید طولانی‌مدت قرارداد به روی او باز شده است. هانس یواخیم واتسکه ،نایب رئیس باشگاه بروسیا دورتموند، در مورد شرایط اخیر این هافبک ملی‌پوش گفت:” او می‌داند که […]

مصدومیت استراتژیست دورتموند موجب شده ترانسفر او به دیگر تیم‌های بزرگ اروپایی منتفی شود.

به گزارش مشرق، در پی آسیب‌دیدگی شدید ایلکای گوندوگان یکباردیگر درب‌های دورتموند برای تمدید طولانی‌مدت قرارداد به روی او باز شده است.

هانس یواخیم واتسکه ،نایب رئیس باشگاه بروسیا دورتموند، در مورد شرایط اخیر این هافبک ملی‌پوش گفت:” او می‌داند که از حمایت ما برخوردار است. دو راه وجود دارد که درمورد آنها گفتگوهایی طولانی با ایلکای انجام داده‌ایم: یا او ترانسفر می‌شود یا می‌ماند و تمدید می‌کند، البته دراز مدت.”

به این ترتیب واتسکه تمدیدی یک ساله شبیه آنچه این بازیکن در فصل گذشته انجام داد را منتفی می‌داند. گفتنی است گوندوگان بعد از آنکه هفته‌ها خبرهایی از توافق اولیه‌اش با منچسترسیتی منتشر می‌شد، در بازی شنبه دورتموند از ناحیه زانو آسیب دید و به این ترتیب نه تنها باقیمانده فصل، بلکه جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ را نیز از دست داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: